DLA PACJENTA

Gdzie wykorzystywane jest to niezwykłe urządzenie?
Aparat wykorzystywany jest w wielu klinikach w Niemczech. Badani nim są między innymi piłkarze Bayernu Monachium czy Borussii Dortmund. Bardzo zainteresowana jest nim FIFA, która optuje, aby każdy klub zakupił taki aparat. W tej chwili jest dopuszczony dla medycyny, a za trzy miesiące ma być już aparatem stricte medycznym.
Czym różni się ów aparat od innych urządzeń?
Różni się od innych aparatów tym, że bada bardzo wiele funkcji organizmu – witaminy, minerały, aminokwasy, koenzymy, metale ciężkie, a także bada między innymi PH organizmu. I jest niezwykle dokładny. Jako jedyny aparat na świecie dokonuje tak precyzyjnej analizy stanu naszego organizmu. Bada funkcjonalnie wszystkie narządy, hormony, generalnie cały organizm. Współczynniki otyłości, cukrzycy, cholesterolu. Badanie trwa dwie minuty, więc w krótkim czasie można zorientować się o stanie zdrowia całego organizmu. Gdyby człowiek chciał przebadać metodą tradycyjną wszystko, to pewnie 20 tys. zł byłoby za mało. Potrzebna by była wizyta u co najmniej 30 specjalistów.
Czy dzięki aparatowi Vieva możemy uzyskać odpowiedź na pytanie czego nam w organizmie brakuje?
Ja zajmuję się medycyną mitochondrialną, która bazuje na pracy mitochondriów, których prawidłowe funkcjonowanie zależy od stanu zdrowia. Mitochondria, żeby pracowały prawidłowo, potrzebują mikroskładników, takich jak minerały i witaminy. Ich niedobór powoduje zaburzenia i różne dysfunkcje. Również metale ciężkie blokują funkcje mitochondriów. Dzięki aparatowi Vieva możemy zobaczyć czego mamy za mało, a czego za dużo, i z czym należy sobie poradzić. Dzięki temu człowiek sam się może leczyć, uzupełniając niedobory składników i jednocześnie usuwając nadmiar metali ciężkich, co spowoduje powrót do zdrowia.
Stosowanie VIEVA zamiast badania krwi?
Przewaga badania aparatem Vieva nad badaniem krwi jest przeogromna, dlatego że krew jest miejscem transportu pewnych składników, a medycynę interesuje to, co znajduje się w płynie międzykomórkowym. Aby poddać się badaniu aparatem Vieva nie trzeba być na czczo. I to jest kolejna przewaga nad innymi badaniami. Badania są bezbolesne i bezstresowe, a czasami pobranie krwi też stanowi problem, bo pacjenci się przed nim stresują i automatycznie pewne rzeczy zmieniają sie we krwi. Aparatem Vieva można się badać praktycznie codziennie, bez żadnego stresu, i co niezwykle ważne – badanie wprowadza nasze komórki w pewien rodzaj drgań, które są korzystne dla nich, a więc dla całego organizmu.
VIEVA - niezastąpione narzędzie dla kosmonautów
Kosmonauci będąc w przestrzeni kosmicznej, w stanie nieważkości, mieli ogromne straty masy mięsno-kostnej, sięgające w ciągu miesiąca nawet kilkudziesięciu procent. Badanie aparatem Vieva dostarczało im informacji przydatnych do tworzenia się mineralizacji kości i budowy mięśni. A więc jest on naturalnym terapeutą kosmonautów.
Badanie pomocne dla sportowców
U sportowców występuje niesamowite zapotrzebowanie na witaminy, trzykrotnie wyższe niż u przeciętnego człowieka. Ustalenie czego ma za mało jest niezwykle istotne by organizm funkcjonował prawidłowo. Szczególnie jeżeli ktoś trenuje sport wytrzymałościowy. Teraz niezwykle modne jest np. bieganie. Niektórzy biegają maratony i ważne jest, aby po takim olbrzymim wysiłku sprawdzić czego ubyło, żeby później nie było problemów zdrowotnych.


Masz pytanie? Zadzwoń!

885 021 914


Napisz do nas!

office@vieva.pl


Zapraszamy na badania!

ul. Mieszka I, Piła